Sukces przedszkolnych projektów

Rok przedszkolny dopiero w połowie, ale już chcemy pochwalić się sukcesem jaki odniosły nasze przedszkolne projekty.

„Kim będę, gdy dorosnę” – dotychczas zrealizowaliśmy zajęcia z cyklu „Dzień budowlańca”, „Nauczyciel”, „Żołnierz”, „Pilot samolotu”, a już za chwilę dowiemy się wszystkiego o środkach masowego przekazu. Zajęcia, które miały przybliżyć nam zawód żołnierza okazały się prawdziwą rewelacją 🙂 A to za sprawą najprawdziwszego żołnierza, który odwiedził nasze przedszkole!!!

Projekt „Wędrująca maskotka” także przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. 🙂 Wyobraźcie sobie, że jeden z naszych misiów poleciał samolotem aż do Londynu! Okazuje się, że dzieci i rodzice bardzo poważnie traktują powierzone im zadanie, za co bardzo, bardzo dziękujemy! Na koniec roku pochwalimy się pamiętnikiem z życia naszej wędrującej maskotki, który pomagają nam prowadzić rodzice naszych przedszkolaków. 🙂

Comments are closed.