Nasz budynek

Siedziba naszego przedszkola znajduje się w budynku projektowanym z myślą o przebywających w nim w przyszłości dzieciach. Wykańczaliśmy go zgodnie z najnowszymi wymaganiami sanepidu, straży pożarnej i BHP. Mamy więc pewność, że jest bezpieczny i przystosowany do wielogodzinnego przebywania w nim naszych najmłodszych.

Sale są przestronne, wygodne i przytulne. Przygotowane tak, aby nasze dzieci mogły się w nich bawić, uczyć i wypoczywać. Wyposażenie każdej z sal jest dostosowane do wieku przebywającej w niej grupy. Każda grupa ma swoją własną łazieneczkę, przystosowaną do korzystających z niej maluchów – małe umywalki i sedesy oraz bajecznie kolorowe kafelki na ścianach.

Przedszkole posiada także sprzęt niezbędny do zajęć muzycznych i ruchowych (ławeczka, pachołki, obręcze, woreczki, instrumenty itd.). Jednym z naszych największych atutów jest przestronny plac zabaw, wyposażony zgodnie z wymaganiami korzystających z niego dzieci. Każdy przedszkolak znajdzie tu coś dla siebie, a jego rodzice mogą być pewni, że wszystko jest całkowicie bezpieczne, spełnia normy UE i posiada certyfikaty.