Najciekawsze wydarzenia na najbliższe miesiące

WRZESIEŃ

15 września:

„Wstęp do jeździectwa” – tradycyjnie we wrześniu nasz przedszkolny plac zabaw odwiedzą kucyki. Zaczniemy od opowiastek jeździeckich, podczas których dzieci dowiedzą się co jedzą konie, jak je prawidłowo pielęgnować oraz  jak bezpiecznie się z nimi obchodzić. Na koniec wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z przejażdżki 🙂

22 września:

Tego dnia świętować będziemy PIERWSZY DZIEŃ JESIENI 🙂

25 września:

Odwiedzi nas pani Ania – fotograf, która wykona Dzieciom fotografie do kalendarzy na 2018 rok 🙂

25 września:

Na ten dzień przypada „Dzień budowlańca”, dlatego od niego rozpoczniemy nasz nowy, przedszkolny projekt „Kim będę gdy dorosnę?” 🙂

27 września:

„Rajska Tajlandia” – przeniesiemy się z dziećmi do bajkowej Tajlandii, w której żyją słonie i tygrysy, kwitną piękne orchidee…

PAŹDZIERNIK

9 października:

WIELKA SUPER IMPREZA z okazji PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA! Nasze maluchy staną się pełnoprawnymi przedszkolakami, a pozostałe dzieci oficjalnie awansują do starszych grup 🙂 🙂 🙂 Zabawę poprowadzi Pani Patrycja Lipińska.

13 października:

14 października to Dzień Nauczyciela, dlatego przyjrzymy się bliżej właśnie temu zawodowi

18 października:

„Między nami Indianami” – Czy wszyscy Indianie wyglądają tak samo i dlaczego w ogóle nazywają się Indianami?? Kim jest szaman?? Tego dowiemy się podczas warsztatów, a oprócz tego przymierzymy ruany, poncha i kapelusze, a także zagramy na takich instrumentach, jak lluvia seca, fletnia Pana, marakasy czy guiro z Peru, Boliwii, Dominikany, Nikaragui i Gwatemali. Zatańczymy indiański taniec i przyozdobimy się prawdziwym indiańskim tatuażem J Zajęcia, jak co miesiąc poprowadzi jeden z podróżników z grupy „Poznajemy świat”.

20 października:

Obejrzymy przedstawienie teatru „O rety!” zatytułowane „Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele”.

24 października:

Wybieramy się do Białołęckiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt. “Brzechwa i Tuwim dzieciom”, w którym aktorzy wcielają się w postacie ze znanych i lubianych przez dzieci wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Comments are closed.